czwartek, 19 lutego 2015

DALEJ SZYJĘ

Tak swojej pasji nie porzuciłam, ale teraz czas przed maszyną to naprawdę luksus. Córka coraz starsza, przed nami szkoła, ćwiczymy czytanie, biegamy na zajęcia dodatkowe i tak czas ucieka. Jeśli już siadam do maszyny to tylko tworząc kolejne kreacje dla małej i na sesje zdjęciowe czasu brak. ostatnio udało mi sie zrobić zdięcia dwóm nowo powstałym rzeczom: sukience z liskiem i tuniczce i właśnie oto one:
Oba uszytki z dzianiny czyli stawiamy na wygodę. Sukienka z miętowej i pomarańczowej punto, a lisek z resztek skórek ekologicznych. Tunika z różowej punto i dzianinki którą ostatnio udało mi zakupić na facebooku.
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy :)

6 komentarzy:

 1. Oba słodziaki, ale lisek mnie urzekł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) wykrój na liska można znaleź w burdzie 8/2014, ja wpadłam tylko na pomysł aby zrobić go z ścinków skórki ekologicznej, której w przeróżnej kolorystyce mam ilości ogromne

   Usuń
 2. Swietne szyjesz, podziwiam szczególnie te z dzianiny, bo ja dzianiny nie szyję więc tym wiekszy podziw budzi takie coś:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, ja za to kocham dzianinę za wygodę w noszeniu, za to, że się nie strzępi, trudności w szyciu mi nie dostarcza, chyba że jest to taka cieńka lycra- tej nie cierpię do obróbki

   Usuń
 3. Świetne ciuszki :) nie tylko bardzo ładne ale i wygodne- super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki, u nas nic co nie wygodne nie przejdzie :)

   Usuń

Dziekuje za wszelkie komentarze i odwiedziny w mojej kolorowej krainie oraz zapraszam ponownie :)